Vandens tinklų įrengimas


Vandentiekio įrengimas, vandentiekio tiesimas, drenažo įrengimas

 

Viena iš mūsų įmonės teikiamų inžinerinių tinklų paslaugų – vandentiekio įrengimas. Tikriausiai kiekvienas mūsų amžiuje gyvenantis asmuo jau sunkiai įsivaizduoja gyvenimą be vandentiekio teikiamų privalumų, kurie labai palengvina kasdienę buitį. Todėl kiekvienas planuojantis statyti tam tikros paskirties pastatą, turi suplanuoti jo įrengimo darbus. Taip pat naujo vandentiekio tiesimas labai aktualus tiems, kurių seni vandentiekiai jau nebeatitinka keliamų reikalavimų, dėl ko nukenčia tiekiamo vandens kokybė. Naujos sistemos užtikrina švarų geriamąjį vandenį, be jokio nemalonaus kvapo, padidėjusios rūdžių, chloro koncentracijos, tekantį stipria vandens srove, ko negali garantuoti seniai nutiestos vandens trasos.

Mūsų įmonė rengia individualių gyvenamųjų namų, komercinių bei visuomeninės paskirties pastatų, lauko vandentiekio, drenažo įrengimo projektus. Juos sudarome atsižvelgdami į sklypo vietą, dirvožemio ypatumus, pastatų išsidėstymą, klientų pageidavimus, visada siekiame rasti kompromisą. Kvalifikuoti inžinieriai įvertinę įvairius faktorius randa geriausią sprendimą, kurį įgyvendina visa komanda, turinti puikius profesinius įgūdžius ir ilgametę darbų patirtį. Todėl esame pasirengę įgyvendinti tradicinius ir netradicinius klientų norus. Vandentiekio įrengimas atliekamas pagal visus saugos reikalavimus, juos vykdo ir prižiūri patyrę specialistai.

vandentiekio įrengimas

Galime įgyvendinti tokius vandentiekio įrengimo projektus: lietaus sistemų, drenažo, vandens gręžinių įvedimo, atnaujinimo darbus. Taip pat atliekame įvairius vandentiekio montavimo ir demontavimo, remonto darbus: įrengiame šilto/šalto vandens vamzdyno sistemas, pajungiame lauko vandentiekį. Konsultuojame klientams rūpimais klausimais, padedame apsispręsti. Patariame iš anksto nutarti, kur stovės santechnikos įrenginiai, nes tai užtikrina mažiau darbų galutiniam rezultatui pasiekti. Vėliau neteks gailėtis, kad esate priversti viską permontuoti ar santechniką statyti taip, kaip įmanoma, o ne taip, kaip buvo planuota.

Montuojant vandentiekį būtina ne tik turėti reikalingas medžiagas, suprasti darbų eigą, bet ir žinoti kitas šio darbo subtilybes, saugos reikalavimus, įstatymus. Dėl to visą veiklą geriausia patikėti savo darbą išmanantiems specialistams, kurie tinkamai įrengs reikalingas sistemas ar jų kompleksą. Puikiai suprantame, kaip nesmagu nuolat patirti bėdų dėl vandentiekio, todėl klientų patogumui siekiame suteikti pačios aukščiausios kokybės paslaugas, kurios nekels rūpesčių daug metų. Įrengimui naudojame tik kokybišką įrangą, prietaisus, techniką. Kadangi rinkoje esame įsitvirtinę jau seniai, bendraujame su patikimais medžiagų tiekėjais, todėl galime pasiūlyti puikų paslaugų kainos ir kokybės santykį. Vandentiekio tiesimas galimas plieniniais, variniais arba plastikiniais vamzdžiais.

Drenažas – tai dirvos sausinimas specialiais požeminiais vamzdžiais, jų sistemomis, norint išvengti per didelės gruntinio vandens drėgmės. Paviršinio vandens perteklius gali būti nukreipiamas į specialius šulinius, iš kurių patenka į gilesnius grunto sluoksnius, ar į surenkamąjį šulinį. Čia sukauptą itin didelį vandens kiekį galima panaudoti praktiškai: augalų, pievos laistymui, automobilio, namo, grindinio plovimui ir pan. Tačiau reikia pasirūpinti ir šio vandens nutekėjimu į artimiausią kanalą. Svarbu nepamiršti, jog drenažo įrengimas būtų atliktas tinkamai ir žemės sklypas per stipriai nesausėtų. Taip pat privaloma prieš įrengiant drenažą ištirti gruntinio vandens lygį, nustatyti to pertekliaus priežastis, ką gali atlikt mūsų darbuotojai. Drenažo įrengimas apsaugos ne tik kiemo, daržo augalus, bet ir namo pamatus, rūsį, požeminį garažą.

Drenažą geriau įrengti prieš montuojant vandentiekį, tačiau svarbu atsakingiems asmenims pranešti apie būsimus darbus. Dėl to patartina visų inžinerinių tinklų įrengimą patikėti vienai įmonei. Ji atsižvelgusi į sklypo išplanavimą, gruntinio vandens lygį, klientų pageidavimus, priims naudingiausius sprendimus ir tuo pačiu metu atliks visų sistemų įrengimo darbus, dėl ko Jums nereikės nuolat jaustis kaip statybų aikštelėje.

Visos teisės saugomos © 2015 lzt.lt