Kasimo darbai, nuotekų tinklų įrengimas,


nuotekų šalinimo tinklų įrengimas

Centralizuotos nuotekų šalinimo įrenginių sistemos pradėtos įrengti dar 1924 m., tačiau kartais įsigijus toliau nuo miesto esantį sklypą jame gali nebūti įrengtų inžinerinių tinklų, kurie mūsų kasdienybę daro lengvesnę ir patogesnę. Mūsų įmonė atlieka visus vandentiekio, nuotekų šalinimo ar elektros tinklų linijų tiesimo, montavimo, pajungimo darbus. Taip pat galime restauruoti senąsias įrenginių sistemas.

Šiuo metu vandens tarša visame pasaulyje yra labai didelė, todėl sąmoningai mąstantys žmonės nuolat ieško ir tobulina šios problemos sprendimo būdus. Nuotekų šalinimo sistemos, jų valymo įrenginiai atlieka svarbų vaidmenį aplinkos taršos mažinimui ir gamtos išteklių saugojimui. Be abejo, nuotekų šalinimo tinklų tiesimas užtikrina ir patogesnes gyvenimo sąlygas žmonėms. Dėl to svarbu pasirūpinti kokybiška įranga ir pasirinkti patikimą įmonę, kuri puikiai atlieka savo darbą, išmano teisinius reikalavimus.

Norint įvesti nuotekų tinklus ar prisijungti prie jau esamų sistemų, būtina turėti žemės sklypo, jame esančių statinių išdėstymo planą, nuosavybės teisę patvirtinančius dokumentus, jei yra sklypo bendraturčių, reikia pasirūpinti šių žmonių raštiškais sutikimais ir gauti atitinkamų įstaigų leidimus. Tik tada reikėtų pradėti ruošti ir įgyvendinti įrenginio planą. Mūsų įmonėje dirbantys kvalifikuoti inžinieriai parengs projektą, atitinkantį visus standarto reikalavimus, aukštas higienos normos ribas, sklypo ir pastatų išdėstymo tvarką, klientų pageidavimus. Įvertinę šiuos kriterijus skirtingų sričių specialistai, suplanuos geriausią sprendimo variantą nuotekų šalinimo tinklų įrengimui ar pajungimui prie viešųjų nuotekų tinklų.

Nuotekų šalinimo tinklų tiesimas reikalauja tam tikrų žinių, praktinių sugebėjimų, kruopštaus darbų atlikimo. Todėl verta pasikliauti patikima įmone, kuri visas užduotis atliks profesionaliai, o sklypų savininkai daug metų galės džiaugtis be priekaištų veikiančia sistema. Juk tikrai nesinori, kad įrengus sistemą, ji tuoj pat sugestų ir vėl reikėtų iš naujo pradėti kasinėjimo darbus… Tinkamai įrengti nuotekų šalinimo tinklai ar valymo įrenginiai stipriai sumažinama paviršinių ir požeminių gruntinių vandenų taršą, gamtos užterštumo riziką, aplinkos taršos koncentracijos lygį ribojant iki minimumo. Tam mūsų bendrovė naudoja tik kokybišką, standartus atitinkančią įrangą ir techniką: sertifikuotus biologinius nuotekų valymo įrenginius, kokybiškus vamzdžius ir t.t. Norint, kad nuotekų šalinimo tinklai nekeltų rūpesčių, jų vamzdžius kas tam tikrą laiko tarpą reikia išvalyti, nelaukiant kol šie užsikimš. Taip užkertamas kelias kamščių susidarymui ir išvengiama didesnių nemalonumų.

Prekiaujame biologiniais nuotekų valymo įrenginiais, atliekame jų montavimą. Mūsų siūlomi valymo įrenginiai gali būti įrengiami gyvenamųjų namų, visuomeniniuose ar komercinės paskirties sklypuose, valo buitines bei gamybines nuotekas. Todėl, jeigu nėra galimybių prisijungti prie centrinės miesto, kaimo vietovės kanalizacijos, galima savo teritorijoje įrengti nuotekų valymo sistemą. Norintiems geriausio valymo rezultato, patariame ir įrengiame naftos bei riebalų gaudykles, kurios surenka didžiausius nešvarumus, kad jie nepatektų toliau į valymo įrenginį. Tokiu būdu pasiekiama geresnių nuotekų išvalymo rodiklių. Vietą geriausia parinkti netoli vandens telkinio, o jei jo nėra, tuomet išvalytas nuotekas galima leisti vamzdžiais į rezervuarą ar gilesnį gruntą.

Sklypo kasimo darbai neišvengiami norint nutiesti nuotekų šalinimo ar kitus inžinerinius tinklus bei planuojant įrengti savo individualią biologinę nuotekų valymo sistemą. Žinome, jog šie inžinerinių tinklų tiesimo, įrengimo, atnaujinimo darbai daugelį erzina, ypač, jeigu yra tuo metu gyvenama sklypo kasinėjimo teritorijoje. Todėl esame suinteresuoti ir stengiamės, jog kasimo darbai vyktų greitai ir sklandžiai, be trukdžių, kurie galėtų sukelti klientams nepatogumų. Visi žemės griovių kasimo ir nuotekų šalinimo tinklų klojimo darbai atliekami pagal ES nurodymus.

 

Dar šis tas apie kasimo darbus

Įsigijus sklypą ir nusprendus statyti tam tikros paskirties pastatą, statinį, įsirengti vandens telkinį iki galutinio rezultato tenka padaryti daugybę darbų ir kaip reikiant pasistengti, jog viskas būtų taip, kaip norima ir kaip buvo planuota. Dažnai prieš ką nors pradedant mintyse susidarome tam tikrą vaizdinį, tačiau ar pavyks tai įgyvendinti priklauso nuo daugybės veiksnių: sklypo išplanavimo, dirvožemio sąlygų, turimos technikos, jos galimybių, samdomų darbuotojų profesionalumo, patirties, sugebėjimo prisitaikyti prie nestandartinių sąlygų. Tad, pirmiausia pravartu pasikonsultuoti su specialistais, patarsiančiais

Platus žemės kasimo paslaugų asortimentas

kasimo darbaiŽemės kasimo darbai – vieni pirmųjų, kuriuos pradedame įsigijus savo nuosavybę. Jie apima: augalinio žemės sluoksnio nuėmimą, šlaitų tvarkymą, žemės purenimą, medžių ir kelmų rovimą – kurie itin aktualūs tvarkant kiemo aplinką. Taip gali būti visiškai pakeičiamas ir suformuojamas naujas kraštovaizdis, o jei labai norima įrengiamas pasirinkto dydžio tvenkinys. Be to, įsigijus seną sklypą, jis gali būti stipriai apleistas, todėl be reikalingos technikos išsiversti ir viską pašalinti būtų labai sunku. Taip pat žemės kasimo darbams priskiriami – pamatų duobių, tranšėjų ir kanalizacijos duobių kasimo, sklypo išlyginimo, specialių skylių (poliniams pamatams, tvoroms, inžineriniams tinklams) gręžimo, esamų inžinerinių tinklų atkasimo ir užkasimo darbai, reikalingi pradedant namo pamatų montavimo darbus. Pamatų neįrengsime be tinkamai parengto grunto, tačiau čia nepakanka iškasti paprasčiausios duobės, ši turi būti tinkamo dydžio, gylio. Ypač aktualu tiksliai išgręžti poliniams pamatams reikalingas duobes. Svarbu atsižvelgti ir nepažeisti po žeme įrengtų inžinerinių tinklų sistemų, jei jos jau yra ir nenorima keisti naujomis.

 

Žemės kasimo darbus atliekančios įmonės pasirūpina senųjų pamatų, sienų, laikančiųjų konstrukcijų griovimo, betono grindų ar įšalo hidrauliniu būdu pašalinimo darbais, nereikalingų, sunkių statybinių medžiagų, konstrukcijų išvežimu iš sklypo, tiek pradedant darbus, tiek juos baigiant. Kartais įsigijus sklypą jame randamos nugriautų statinių liekanos ar ne visiškai nugriauti pastatai. Tad, jokie pastato statybos, kiemo aplinkos tvarkymo darbai negali būti pradėti, kol viskas nebus išvežta. Įmonės, kurios užsiima žemės kasimo darbais atlieka ir pravažiuojamo kelio įrengimo: skaldos užpylimo, sulyginimo, darbus. Jei reikia, darbininkai gali nutiesti laikiną kelią, dažniausiai tai aktualu statybų proceso metu. Pasitelkus tinkamą įrangą (nedidelius ekskavatorius) galima dirbti ir ankštose, uždarose patalpose, kur pastato sienos jau įrengtos, o grindis dar reikia išlyginti. Visi tolimesni ir reikalingi statybų darbai gali būti atliekami tik tinkamai įrengus pamatus, inžinerinius tinklus, juos užpylus ir išlyginus.

Kaip planuojami ir vykdomi kasimo darbai?

Pirmiausia su klientais viskas derinama atsižvelgiant į jų norus, bet atkreipiant dėmesį į sklypo išplanavimo, grunto, dirvožemio ypatumus. Tuomet radus geriausią kompromisą, sudaromas darbų planas, numatoma, kas bus padaryta, įgyvendinta, nurodoma darbų eiga, medžiagos, kiti niuansai. Detalus planas reikalingas abejoms susitarimo pusėms, kadangi klientui tai padeda žinoti, kas bus daroma, kiek visa tai kainuos, kiek laiko maždaug užtruks, ir tiesiog stebėti, ar viskas vyksta pagal planą. Tačiau planai ne ką mažiau svarbūs ir mums patiems, kadangi klientai kartais vykdant ir net jau įpusėjus ar baigiantis darbams nutaria persigalvoti, kažką keisti, ar atlikus darbus teigia, jog kažkas ne taip. Tad, patikrinus planą visada viskas paaiškėja. Mūsų įmonė lanksti naujovėms ir idėjoms, todėl darbų eigoje su užsakovais galime planą šiek tiek koreguoti, be abejo, jei leidžia eksploatacijos galimybės. Darbų atlikimui naudojama moderni bei specializuota technika ir įranga, kas leidžia darbus įgyvendinti daug greičiau ir kokybiškiau.

Visos teisės saugomos © 2015 lzt.lt