UAB “LZ technika” – viena iš pirmųjų “LZT Group” įmonių, pradėjusi inžinerinių tinklų statybos veiklą 2008 m. Šiaurės Lietuvoje. Per kelerius metus UAB “LZ technika” išaugo į įmonių grupę “LZT Group”, kuriai priklauso padaliniai kaimyninėje Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Ganėtinai trumpoje įmonės istorijoje daugiau nei 1000 sėkmingai pabaigtų projektų Lietuvoje ir užsienio šalyse.

Visų “LZT Group” įmonių pagrindinės veiklos objektas – inžineriniai tinklai: jų projektavimas ir statyba, naftos, riebalų gaudyklių, nuotekų ir priešgaisrinių rezervuarų pardavimas ir montavimas, nuotekų valymo įrenginių montavimas, paleidimo-derinimo darbai ir priežiūra.

Nuo 2009 m. UAB “LZ technika” yra oficiali UAB “August ir Ko” atstovė Lietuvoje. Savo klientams įmonė siūlo tik kokybiškus, patentuotos technologijos (Patento Nr. 5386) valymo įrenginius, kurie atitinka aplinkosaugos keliamus reikalavimus ir yra draugiški gamtai.

UAB “LZ technika” rūpinasi ne tik gamta, klientais, bet ir savo darbuotojais, todėl 2016 m. įmonė dalyvavo projekte “Valdymo sistemų diegimas”, kurio tikslas valdymo sistemų ISO 9001 ir OHSAS 18001 diegimas, siekiant sudaryti palankias sąlygas didinti įmonės darbo našumą, įtraukiant atsakingus darbuotojus, užtikrinti darbuotojų saugą ir sveikatą, numatant prevencinius veiksmus, užkertančius nelaimei kelią. 2017 m. Sistemų registras išdavė 3 sertifikatus (Nr. SRS17/002, SRS17/003, SRS17/015), patvirtinančius sėkmingą vadybos sistemos įdiegimą įmonėje.

UAB “LZ technika” yra sertifikuota ne tik valdymo sistemų diegimo srityje, bet ir kaip ypatingo statinio statybos rangovė (Atestato Nr. 6572), turinti teisę atlikti bendruosius statybos darbus, vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų tiesimą, statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimo, statinio šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo inžinerinių sistemų įrengimo, dujų tinklų tiesimo, statinio dujų inžinerinių sistemų įrengimo, statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimo, procesų valdymo ir automatizavimo sistemų įrengimo, statinio telekomunikacijų inžinerinių sistemų įrengimo, statinio apsauginės signalizacijos, gaisrinės saugos (signalizacijos) inžinerinių sistemų įrengimo darbus.